VINYLOVÉ
PODLAHY

Dnešné PVC alebo vinyl predstavuje materiál odolný voči oderu a vode, pružný, pocitovo teplejší a odolný voči  nečistotám.

Vinylové podlahy, ktoré nájdete v našej ponuke zn. GERFLOR, WICANDERS PARADOR majú uznávané medzinárodné certifikáty:

 

  • PEFC ™
  • Der Blaue Engel [Modrý anjel] je prvá a najstaršia značka životného prostredia na svete pre výrobky a služby.
  • LGA Qualitätszertifikat Certifikát – LGA tested Quality – udeľuje TÜV Rheinland.
Gerflor-Logo-1024x3

Vinylové PODLAHY Gerflor

Gerflor je uznávaným odborníkom a svetovým lídrom v podlahových riešeniach. Skupina vytvára, vyrába a predáva inovatívne, dizajnová, ekologicky priateľská riešenie v segmente podláh a příslušeniství navrhnutá pre potreby zákazníka. Ako popredný výrobca vinylových podláh sme zastúpení vo viac ako 100 krajinách sveta, Gerflor neustále rozvíja svoje aktivity na nových trhoch.
parador_logo

Vinylové PODLAHY Parador

Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú „pôdu“ pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená „living performance“.
WICANDERS

Vinylové PODLAHY Wicanders

Wicanders (Portugalsko) je stabilným výrobcov korkových a vynil korkových podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: korkové podlahy clic, korkové podlahy pre celoplošné lepenie, vinyl na HDF doske, unikátny vinyl korkorký 100% vodeodolný Hydrocork, korkové podložky a originál soklové lišty, ktoré pasujú k podlahám. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Wicanders je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

Kontaktujte nás

Moyzesova 4/A, 902 01 Pezinok

pondelok – piatok 10:00 – 17:00

prestávka 12:00 – 13:00

sobota 9:00 – 12:00

nedeľa ZATVORENÉ