LAMINÁTOVÉ
PODLAHY

Laminátová podlaha patrí stále medzi najpredávanejšie podlahy. Výrobcovia zaznamenali v posledných rokoch výrazný posun v autentickom vzhľade, v rozmanitosti dekórov, odolnosti voči vode a mikroškrabancov.

 

Hoci samotná laminátová podlaha je v porovnaní s inými typmi podláh hlučnejšia, dokážeme tento nedostatok eliminovať kvalitnými podložkami. Medzi výrobcov podláh, ktorý neustále napredujú, môžeme určite zaradiť značky PARADOR a EGGER. Nájdete ich v našej ponuke.

parador_logo

Laminátové PODLAHY Parador

Laminátové podlahy, hádam, pozná každý. Na Slovenskom trhu kúpime zopár kvalitných značiek. Podľa akých kritérií sa rozhodovať a akého výrobcu si vybrať ? Náročná otázka, na ktorú hľadáme odpoveď neustále. Chceme predávať kvalitné, trvácne a spoľahlivé produkty. Tejto filozofii sa držíme a preto u nás nájdete podlahy, ktoré prešli naším prísnym výberom. Znamená to, naše produkty nemáme v portfóliu náhodne! 

 

Nemecký výrobca podláh PARADOR, nás za posledné roky nesklamal. Pre nás je voľba č.1 a kto má podlahu z ich produkcie, určite neľutuje. Chvália ho spokojný zákazníci i naši montážnici ich radi inštalujú. Podlahy PARADOR ponúkame kvôli jeho výhodám, vlastnostiam a neopakovateľnému vzhľadu. Výrobca nastavil výborný pomer » cena / kvalita. Rozhodnutie pre podlahy PARADOR — rozumná voľba bez kompromisov.

egger logo

Laminátové PODLAHY Egger

Každý, kto zvolí laminátovú podlahu značky EGGER, sa rozhodol pre podlahu najvyššej kvality, ktorá mu bude po mnoho rokov prinášať radosť a vytvárať príjemné prostredie vo všetkých obytných priestoroch. Laminátové podlahy majú veľmi pekný vzhľad sú plne v súlade s novými podlahovými trendmi. Okrem toho je náš vysoko kvalitný laminát mimoriadne odolný, univerzálne použiteľný a naše and our Aqua + laminátové podlahy sú navyše odolné proti vlhkosti.


Zakúpením podlahy EGGER Laminát si vo svojom domove vytvoríte zdravé prostredie. Každý, kto sa pustil do rekonštrukcie a má v úmysle renovovať aj podlahy, nájde vďaka našej laminátovej podlahe optimálne a cenovo efektívne riešenie s jednoduchou inštaláciou pomocou našich patentovaných zaklapávacích systémov sa zámkovými spojmi.

Kontaktujte nás

Moyzesova 4/A, 902 01 Pezinok

pondelok – piatok 10:00 – 17:00

prestávka 12:00 – 13:00

sobota 9:00 – 12:00

nedeľa ZATVORENÉ