vinylová podlaha

Vinylové podlahy, predstavujú modernú alternatívu podlahovej krytiny. Vďaka celému radu výnimočných vlastností a dostupnej cene je ich popularita na vzostupe. Už pri hrúbke okolo 3 mm sú prakticky nezničiteľné – pevné, odolné a trvanlivé, sú 100 % vodeodolné a nenáročné na údržbu. Navyše, dobre tlmia hluk a sú vhodné aj na podlahové kúrenie.

 

Vďaka vysokej tvarovej stálosti ich bez problémov môžete položiť bez dilatačných škár a prechodových líšt na plochách vyše 400 m2. Dobre prekonávajú nerovnosti podkladu, takže sú vhodné aj pri rekonštrukciách. Vysoká trieda záťaže z nich robí perfektnú voľbu do ktorejkoľvek miestnosti v dome, ako aj do intenzívne využívaných komerčných priestorov.

 

Ich atraktívnosť ešte viac zvyšuje široká škála dekorov s elegantným vzhľadom – či už ide o obľúbenú imitáciu dreva, vzhľad kameňa, alebo akýkoľvek iný vzor a farebnosť.

Vinylové podlahy sú dostupné v dvoch verziách:

 

 • ako skladané z dielcov 
 • ako povlakové krytiny, ktoré sa predávajú v rolkách.

 

V oboch prípadoch je ich pokládka veľmi jednoduchá a rýchla. Pri skladanej vinylovej podlahe sa jednotlivé dielce ukladajú na sucho pomocou zámkových spojov. V prípade povlakovej vinylovej podlahy v rolke, sa krytina kladie nasucho alebo sa môže nalepiť.

 

V závislosti od značky a konkrétnej kolekcie sa vinylové podlahy môžu líšiť v detailoch a použitých technológiách.  Vinylová podlaha je 100 % recyklovateľná a čiastočne vyrobená z recyklovaných PET fliaš.

vinylovapodlaha

KONTAKTUJTE NÁS!

VOLAJTE NÁS: 0918 725 110

 

NAPÍŠTE NÁM: odpodlahy@odpodlahy.sk

 

Alebo použite formulár nižsie:

 

 • pomôžeme Vám s výberom
 • poradíme vhodné doplnky
 • zameriame Váš priestor
 • zrealizujeme inštaláciu

 

  Gerflor-Logo-1024x3

  Vinylové PODLAHY Gerflor

  Gerflor je uznávaným odborníkom a svetovým lídrom v podlahových riešeniach. Skupina vytvára, vyrába a predáva inovatívne, dizajnová, ekologicky priateľská riešenie v segmente podláh a příslušeniství navrhnutá pre potreby zákazníka. Ako popredný výrobca vinylových podláh sme zastúpení vo viac ako 100 krajinách sveta, Gerflor neustále rozvíja svoje aktivity na nových trhoch.
  parador_logo

  Vinylové PODLAHY Parador

  Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú “pôdu” pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená “living performance”.
  WICANDERS

  Vinylové PODLAHY Wicanders

  Wicanders (Portugalsko) je stabilným výrobcov korkových a vynil korkových podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: korkové podlahy clic, korkové podlahy pre celoplošné lepenie, vinyl na HDF doske, unikátny vinyl korkorký 100% vodeodolný Hydrocork, korkové podložky a originál soklové lišty, ktoré pasujú k podlahám. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Wicanders je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

  Vinylové podlahy, ktoré nájdete v našej ponuke zn. GERFLOR, WICANDERS PARADOR majú uznávané medzinárodné certifikáty:

  • PEFC ™
  • Der Blaue Engel [Modrý anjel] je prvá a najstaršia značka životného prostredia na svete pre výrobky a služby.
  • LGA Qualitätszertifikat Certifikát – LGA tested Quality – udeľuje TÜV Rheinland.

  Čítajte viac o podlahách

  Ako vyberať podlahu
  Kompozitné podlahy
  Vinylové
  podlahy
  Laminátové podlahy
  Drevené podlahy
  Korkové podlahy