KORKOVÉ
PODLAHY

Korkové podlahy sa vyrábajú z kôry stromu Dubu korkového. Pás lesa týchto stromov začína pri Atlantiku v Portugalsku južne od Lisabonu a pokračuje ďalej na južné Španielsko , Francúzsko a Taliansko prevažne v blízkych oblastiach Stredozemného mora a na jeho ostrovoch Sardínie a Korzika. V africkej časti sa vyskytuje zvlášť v Alžírsku a Maroku. Získava sa lúpaním kôry z týchto stromov v letných mesiacoch.

 

Korkové podlahy sú veľmi teplé, pružné, tiché a v kombinácii s kvalitným lakom vysoko odolné. Uplatňuje sa väčšinou v domácnosti, ale i nízko záťažových komerčných priestoroch – butiky, banky, kancelácie.

 

Ponúkame korkové podlahy Wicanders a Egger sú charakterizované citlivo vybranými dekormi v najvyššej kvalite spracovania, vysokoodolnými keramickými lakmi tzv. WRT. Sú vhodné všade do bytu či kancelárií s nižšou záťažou.

KONTAKTUJTE NÁS!

VOLAJTE NÁS: 0918 725 110

 

NAPÍŠTE NÁM: odpodlahy@odpodlahy.sk

 

Alebo použite formulár nižsie:

 

 • pomôžeme Vám s výberom
 • poradíme vhodné doplnky
 • zameriame Váš priestor
 • zrealizujeme inštaláciu

 

  WICANDERS

  kORKOVé PODLAHY Wicanders

  Wicanders (Portugalsko) je stabilným výrobcov korkových a vynil korkových podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: korkové podlahy clic, korkové podlahy pre celoplošné lepenie, vinyl na HDF doske, unikátny vinyl korkorký 100% vodeodolný Hydrocork, korkové podložky a originál soklové lišty, ktoré pasujú k podlahám. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Wicanders je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

  egger logo

  kORKOVé PODLAHY Egger

  Korkové podlahy Egger (Rakúsko) predstavujú kombináciu vysokej kvality a výborných technických vlastností a navyše sú dostupné za rozumnú cenu. Ak aj vy hľadáte korkové podlahy najvyššej úrovne, určite siahnite po korkovej podlahe Egger. Korková podlaha Egger uspokojila veľmi veľké množstvo náročných zákazníkov a ich popularita neustále rastie, pretože sú ľahko udržiavateľné a navyše sú šetrné k životnému prostrediu. Egger korková podlaha vás zaručene nesklame.

  Čítajte viac o podlahách

  Ako vyberať podlahu
  Kompozitné podlahy
  Vinylové
  podlahy
  Laminátové podlahy
  Drevené podlahy
  Korkové podlahy