interiérové Dvere

Interiérové dvere nie sú iba funkčný prvok, ale aj zariaďovací predmet, ktorý dotvára priestor svojim dizajnom. Práve preto je vzhľad dverí prvá vec, na ktorú sa pri výbere interiérových dverí sústredíme. Našťastie, je z čoho vyberať.

 

V ponuke nájdete dvere rôznych štýlov, farieb aj prevedení. S okienkami aj plné, s rôznymi dekoratívnymi prvkami, lištami, ryhami a aplikáciami. O celkovom pôsobení dverí rozhoduje aj prevedenie s falcom alebo bez falcu. Zatiaľ čo falcové dvere majú profilovanú hranu, ktorá presahuje okraj zárubne, bezfalcové dvere majú rovnú hranu, takže sú v jednej rovine so zárubňou.

 

Z hľadiska funkčnosti a životnosti je dôležitá konštrukcia dverí. Vysoko hodnotné sú plné drevotrieskové krídla dverí. Cenovo výhodnejším variantom sú zasa odľahčené vložky z drevotriesky alebo voštinové vložky. Kvalitné povrchové úpravy však môžu aj takéto dvere veľmi dobre chrániť pred nárazmi a opotrebeniu.

 

Pozornosť si zaslúži aj zárubňa. Drevené zárubne v rovnakom prevedení ako dvere pôsobia veľmi elegantne. Pokiaľ dávate prednosť väčšej odolnosti, môžete siahnuť po kovovej zárubni. Napokon, neodmysliteľnou súčasťou dverí sú aj kľučky a kovania, ktoré sa značnou mierou podieľajú na funkčnosti a ovplyvňujú aj vzhľad dverí.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY DVERÍ

Laminátové Dvere

laminatove-dvere

Laminátové dvere predstavujú technologickú a materiálovú špičku, ktorá svojimi vlastnosťami prekonáva všetky tradičné materiály používané na povrchovú úpravu dverí.  Je vysoko odolný voči teplote, nenasiakavý, farebne stály a vysoko oderuvzdorný. Vďaka svojej hrúbke umožňuje pri výrobe vytváranie trojrozmerných reliéfov povrchu a pri použití dekoračných papierov s plnofarebnou potlačou vytvára vzhľad verne imitujúci prírodné materiály. 

dyhované Dvere

pozadie-imago

Ak si pre svoj interiér zvolíte dýhované dvere, prinesiete si domov kus prírody. Každý strom a každá časť z neho je jedinečná, preto neexistujú žiadne dýhované dvere, ktoré by boli identické. Drevo ako prírodný produkt pracuje, mení svoje rozmery a farbu a jeho dokonalé spracovanie je finančne náročné. Dýhované dvere Vám však každopádne domov prinesú neopakovateľnú eleganciu a jedinečnosť.

Striekané Dvere

kolekcia-venus

Ak hľadáte konkrétny odtieň farby, dobrou voľbou pre vás budú striekané dvere, ktoré umožňujú dokonalú pestrosť odtieňa. Dvere sa striekajú vodou riediteľnou farbou. K dispozícii je veľmi široká ponuka najrôznejších farieb podľa RAL vzorkovníka.

foliované Dvere

foliovane-dvere-

V ponuke fóliovaných povrchov nájdete celý rad zaujímavých dekorov a imitácií dreva. Ponuku máme samozrejme doplnenú o stále obľúbenú a nadčasovú bielu farbu. Fóliované dvere sú skvelým riešením s nízkymi obstarávacími nákladmi. Táto povrchová úprava je citlivá na oder a poškriabanie, preto sa často používa v domácnostiach bez detičiek a domácich miláčikov.

KONTAKTUJTE NÁS!

VOLAJTE NÁS: 0918 725 110

 

NAPÍŠTE NÁM: odpodlahy@odpodlahy.sk

 

Alebo použite formulár nižsie:

 

 • pomôžeme Vám s výberom
 • poradíme vhodné doplnky
 • zameriame Váš priestor
 • zrealizujeme inštaláciu

 

  NAŠI OVERENÍ
  DODÁVATELIA

  GD-DORIGO

  Dvere GD Dorigo

  Talianske interiérové dvere GD Dorigo v sebe kombinujú estetickú a funkčnú kvalitu. Výrobca dokáže zhotoviť dvere atypického rozmeru bez príplatku. V ponuke tejto značky nájdete dvere laminátové, striekané i dyhované obsahujúce odolné vrstvy proti oderu a poškriabaniu.

  HORMANN

  Dvere Hörmann

  Nemecké interiérové dvere Hörmann v sebe spájajú útulnosť s vysoko kvalitným zhotovením s dlhou životnosťou. Či už máte záujem o klasické alebo moderné, biele lakované alebo dubové, falcové alebo bezfalcové, so sklenenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v dverách Hörmann Vám ponúkame presne také interiérové dvere, ktoré sa hodia pre Vás a Váš interiér.

  dvere_pol_skone

  Dvere pol-skone

  Poľské interiérové dvere POL-SKONE v sebe spájajú kvalitu za rozumnú cenu. Našim zákazníkom ponúkame všetky povrchy dverí: fóliované, laminované, dyhované, striekané aj celosklenené. Ak potrebujete šetriť priestor v ponuke nájdete posuvné dvere popri stene alebo do stavebného púzdra a tiež skladacie dvere. Pre tých, ktorí majú radi dizajn, na výber máme dvere falcové aj bezfalcové.