DREVENÉ
PODLAHY

Drevené podlahy sú pramatkou všetkých podláh a dodnes patria medzi to najlepšie, čo môžeme na dlážku položiť. Aj keď v súčasnosti máme na výber množstvo podlahových krytín, ktoré vzľad dreva dokonale imitujú, podlahy z pravého dreva zostávajú nadčasové a svojim spôsobom jedinečné. Vynikajú svojou kvalitou, životnosťou a čo sa týka vzhľadu sú vždy originálne. Majú dobre akustické vlastnosti, regulujú vlhkosť a sú príjemné na dotyk.

Popri tradičných masívnych podlahách sú dnes v ponuke aj vrstvené drevené podlahy, kde jadro môže tvoriť masívne drevo alebo preglejka a nášľapnú vrstvu lamela z masívneho dreva. Vďaka svojej skladbe majú vrstvené drevené podlahy lepšiu tvarovú stálosť, nekrútia sa a sú mimoriadne pevné. Povrch masívnej drevenej podlahy chráni pred poškodením a vlhkosťou vrstva laku, vosku alebo oleja.

V závislosti od značky a typu podlahy sa drevená podlaha buď lepí napevno k podkladu alebo sa môže skladať ako plávajúca podlaha na pero a drážku. Pri správnom ošetrovaní vydrží celé generácie. V prípade, že sa objavia známky opotrebenia, môžete ju prebrúsiť a prelakovať. Moderné drevené podlahy sa dajú položiť aj na podlahové kúrenie.

Odporúčame zvoliť podlahu vyrobenú z dreva zo strednej európy, ktoré je najlepšie prispôsobené tunajším podmienkam. V našej ponuke nájdete kvalitné a mimoriadne krásne vrstvené drevené podlahy značky Parador s hrúbkou 13 mm.

KONTAKTUJTE NÁS!

VOLAJTE NÁS: 0918 725 110

 

NAPÍŠTE NÁM: odpodlahy@odpodlahy.sk

 

Alebo použite formulár nižsie:

 

 • pomôžeme Vám s výberom
 • poradíme vhodné doplnky
 • zameriame Váš priestor
 • zrealizujeme inštaláciu

 

  parador_logo

  Drevené PODLAHY Parador

  Produkty Parador (Nemecko) kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú „pôdu“ pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená „living performance“.

   

  Parador ponúka špičkovú kvalitu „Made in Germany“. Dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.

  Čítajte viac o podlahách

  Ako vyberať podlahu
  Kompozitné podlahy
  Vinylové
  podlahy
  Laminátové podlahy
  Drevené podlahy
  Korkové podlahy