interiérové Dvere

Rozhodujete sa pre dvere a chcete isch zladiť s podlahou?

PORADÍME  VÁM!

GD-DORIGO

Dvere GD Dorigo

Talianske interiérové dvere GD Dorigo v sebe kombinujú estetickú a funkčnú kvalitu. Výrobca dokáže zhotoviť dvere atypického rozmeru bez príplatku. V ponuke tejto značky nájdete dvere laminátové, striekané i dyhované obsahujúce odolné vrstvy proti oderu a poškriabaniu.

HORMANN

Dvere Hörmann

Nemecké interiérové dvere Hörmann v sebe spájajú útulnosť s vysoko kvalitným zhotovením s dlhou životnosťou. Či už máte záujem o klasické alebo moderné, biele lakované alebo dubové, falcové alebo bezfalcové, so sklenenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v dverách Hörmann Vám ponúkame presne také interiérové dvere, ktoré sa hodia pre Vás a Váš interiér.

dvere_pol_skone

Dvere pol-skone

Poľské interiérové dvere POL-SKONE v sebe spájajú kvalitu za rozumnú cenu. Našim zákazníkom ponúkame všetky povrchy dverí: fóliované, laminované, dyhované, striekané aj celosklenené. Ak potrebujete šetriť priestor v ponuke nájdete posuvné dvere popri stene alebo do stavebného púzdra a tiež skladacie dvere. Pre tých, ktorí majú radi dizajn, na výber máme dvere falcové aj bezfalcové.

základné

delenie dverí

Striekané Dvere

kolekcia-venus

Ak hľadáte konkrétny odtieň farby, dobrou voľbou pre vás budú striekané dvere, ktoré umožňujú dokonalú pestrosť odtieňa. Dvere sa striekajú vodou riediteľnou farbou. K dispozícii je veľmi široká ponuka najrôznejších farieb podľa RAL vzorkovníka.

dyhované Dvere

pozadie-imago

Ak si pre svoj interiér zvolíte dýhované dvere, prinesiete si domov kus prírody. Každý strom a každá časť z neho je jedinečná, preto neexistujú žiadne dýhované dvere, ktoré by boli identické. Drevo ako prírodný produkt pracuje, mení svoje rozmery a farbu a jeho dokonalé spracovanie je finančne náročné. Dýhované dvere Vám však každopádne domov prinesú neopakovateľnú eleganciu a jedinečnosť.

Laminátové Dvere

laminatove-dvere

Laminátové dvere predstavujú technologickú a materiálovú špičku, ktorá svojimi vlastnosťami prekonáva všetky tradičné materiály používané na povrchovú úpravu dverí.  Je vysoko odolný voči teplote, nenasiakavý, farebne stály a vysoko oderuvzdorný. Vďaka svojej hrúbke umožňuje pri výrobe vytváranie trojrozmerných reliéfov povrchu a pri použití dekoračných papierov s plnofarebnou potlačou vytvára vzhľad verne imitujúci prírodné materiály. 

foliované Dvere

foliovane-dvere-

V ponuke fóliovaných povrchov nájdete celý rad zaujímavých dekorov a imitácií dreva. Ponuku máme samozrejme doplnenú o stále obľúbenú a nadčasovú bielu farbu. Fóliované dvere sú skvelým riešením s nízkymi obstarávacími nákladmi. Táto povrchová úprava je citlivá na oder a poškriabanie, preto sa často používa v domácnostiach bez detičiek a domácich miláčikov.

Falcové dvere

falcove-dvere

bezFalcové dvere

bezfalcove-dvere

Kontaktujte nás

BOZIN SHOPPING – 1.poschodie
Šenkvická cesta 12/F, 902 01 Pezinok

pondelok – piatok 10:00 – 17:00

prestávka 12:00 – 13:00

sobota ZATVORENÉ

nedeľa ZATVORENÉ