DREVENÉ
PODLAHY

Drevo dáva miestnosti pocit tepla domova a aj napriek rôznym alternatívam je stále veľmi obľúbené. Odporúčame drevenú podlahu, ktorá je vyrobená z dreva v strednej európe, lebo je najlepšie prispôsobené tunajším podmienkam.

 

Drevo je výborným regulátorom vlhkosti – zabezpečuje zdravé bývanie. Do pozornosti dávame tieto vlastnosti a výhody: teplo, vizuálny efekt – kresba dreva, možnosť renovácie, životnosť. Drevo si treba jednoducho ohmatať, rozhodnúť sa pre hrúbku, šírku, vzhľad, farbu, druh dreva, značku.

 

Nie je jednoduché si vybrať. Ponúkame vám drevenú podlahu zn. PARADOR. Prečo práve PARADOR? Je to kvalita od nemeckého výrobcu s primeranou cenou. Vzorky podláh a odborné poradenstvo Vám poskytneme u nás na predajni v Pezinku v PANORAMA CENTRUM.

parador_logo

Drevené PODLAHY Parador

Produkty Parador (Nemecko) kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú „pôdu“ pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená „living performance“.

 

Parador ponúka špičkovú kvalitu „Made in Germany“. Dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.

Kontaktujte nás

Moyzesova 4/A, 902 01 Pezinok

pondelok – piatok 10:00 – 17:00

prestávka 12:00 – 13:00

sobota 9:00 – 12:00

nedeľa ZATVORENÉ