Ako správne postupovať
pri vybere podlahy?

Ak plánujete kúpu auta, zaujímate sa o spotrebu, pohodlie, zaujíma vás výkon motora a jeho záruka. Preferujete možno niektorú značku. Ak nie ste „autičkár“, poradíte sa s priateľmi. Nakoniec záleží aj na farbe, oranžové alebo ružové sa predávajú výnimočne.

Zostavme si rebríček

najdôležitejších vlastností

Ak príde zákazník na predajňu a chce si vybrať podlahu, často sa stáva, že sa rozhovor veľmi skoro upriami na farbu podlahy. Áno, dekór podlahy je veľmi dôležitý. Na začiatok však odporúčam, tak ako pri kúpe auta, upriamiť svoju pozornosť na výhody a vlastnosti podláh. Ak práve čítate tieto riadky a chcete si dať správne poradiť, tešíme sa, lebo nám nie je jedno a záleží nám, akú podlahu budete mať. Poďme na to!

Ako správne postupovať
pri vybere podlahy?

Žijeme v modernom a technickom svete, ktorý sa odzrkadľuje aj pri výrobe podláh. Každá z ponúkaných podláh má určitú TOP vlastnosť. Nie je možné mať zároveň pohodlnú podlahu pri chôdzi, v kombinácii s podlahou proti mikroškrabancom. Nie je možné mať všetky TOP vlastnosti v jednom. Pri výbere podláh odporúčame určiť si svoj vlastný rebríček vlastností a výhod.

Určte si Rebríček vlastnosti a výhod

S výberom radi poradíme. Pošlite nám správu, zavolajte, alebo príďte osobne. Svojím zákazníkom sa snažíme porozumieť a poradiť tak, aby boli spokojní a istí svojím výberom. Tešíme sa na stretnutie.

KONTAKTUJTE NÁS!

VOLAJTE NÁS: 0918 725 110

 

NAPÍŠTE NÁM: odpodlahy@odpodlahy.sk

 

Alebo použite formulár nižsie:

 

 • pomôžeme Vám s výberom
 • poradíme vhodné doplnky
 • zameriame Váš priestor
 • zrealizujeme inštaláciu

 

  Čítajte viac o podlahách

  Ako vyberať podlahu
  Kompozitné podlahy
  Vinylové
  podlahy
  Laminátové podlahy
  Drevené podlahy
  Korkové podlahy