O mne

Milí priatelia!
Oblasti podláh, dverí a doplnkov sa venujem od roku 2002. Vo veľkosklade podláh v Bratislave som začínal ako skladník, keď som mal 22 rokov. Neskôr som postúpil na pozíciu odborný predajca. Podlahy ma „chytili za srdce" a začal som sa vzdelávať v podlahárstve i vo voľnom čase. Čítal som odborné časopisy, zúčastňoval som sa seminárov a školení, navštívil a priamo som si pozrel aj výrobu niektorých renomovaných producentov podláh. Neskôr som si rozšíril obzor i v oblasti interiérových dverí a ekofarieb.
Po 10 rokoch práce s materiálmi, ktoré som si obľúbil, som sa začal pohrávať s myšlienkou otvorenia vlastnej vzorkovej predajne. Mal som vlastné predstavy ako lepšie poradiť, inšpirovať a porozprávať sa s klientmi o ich vysnívanom bývaní.
Čo sa mi na začiatku roku 2012 zdalo ako veľmi vzdialený sen, to sa v roku 2014 stalo skutočnosťou. Otvoril som si v Modre malú, útulnú vzorkovú predajňu. Teším sa , že budem môcť ľuďom poradiť a pomôcť sa im zorientovať v čoraz viac komplexnom svete podláh, dverí a ekofarieb. V dnešnej dobe internetu sú už zákazníci v sortimente rozhľadení, majú veľa naštudované a potrebujú najmä poradiť na základe nielen odborných, ale i praktických skúsenosti. Oceňujú hlavne pomoc pri výbere optimálnej možnosti kvality, ceny, trvácnosti a komplikovanosti inštalácie.
Predajňa ODPODLAHY v Modre je určená pre Vás. Pre všetkých, ktorí chcú rýchlo nakúpiť. Pre všetkých, ktorí sa chcú len poradiť. Pre všetkých, ktorí majú chvíľku času, chcú si dať výbornú kávu, čaj a porozprávať sa o produktoch podrobnejšie.
Teším sa na Vašu návštevu, v predajni ODPODLAHY ste vždy srdečne vítaní.

Marek Čukáš
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
+421 907 917 604

Otváracie hodiny:
PO – PIA 8:30 – 17:30
SO 8:00 – 12:00
NE zatvorené
Chcem Vás poprosiť, aby ste mi volali hlavne počas pracovného času. Mám rád svoju rodinu a chcem sa im čo najviac venovať.