Vysoké dvere odpodlahy až po strop so skrytou zárubňou

Vysoké dvere odpodlahy až po strop so skrytou zárubňou

Viete si predstaviť vysoké dvere od podlahy až po strop? A k tomu skryté zárubne? Pred pár rokmi by to bola fikcia. V dnešnom čase to už nie je žiadny problém, práve naopak, pre mňa je to výzva ukázať svoje kvality. Dostal som túto možnosť na jar v tomto roku. Oslovil ma mladý, ale zato skúsený architekt Michal Lang. Predostrel mi projekt a postavil ma pred vyzvú, zrealizovať v Pezinku v rodinnom dome interiérové bezfalcové dvere, 2600 mm vysoké so skrytými zárubňami a reverzným otváraním. Odvážny projekt a výzva, ktorá sa neodmieta. Podľa určených požiadaviek som pripravil cenovú ponuku na skryté zárubne od belgického výrobcu XINNIX a dverí od talianskeho výrobcu DG DORIGO. Hurá, vyhrali sme! Potešil som sa, no zároveň, mám rešpekt a pokoru pred novými vecami, ktoré robím prvýkrát, preto nič nenechávam na náhodu. Pred samotnou objednávkou a realizáciou sme sa všetci kompetentný ( majiteľ RD, arch., ja s majstrom montáže a stavebný dozor ) stretli na stavbe a prešli sme všetky potrebné detaily. Zdanie je, načo také oficiálne stretnutie o piatich ľuďoch. Poviem Vám, bola to fuška, 2 hodiny sme mali o čom. 🙂 Príprava a presné zameranie a dohodnuté detaily som spísal do excelovej tabuľky, poslal zainteresovaným a mohli sme ísť na to. Montáž zárubni XINNIX prebehla podľa plánu a dvaja šikovný majstri, to “zmastili” podľa plánu. / TU BUDU 2 – 3 fotky /

Vyjadrenie architekta: aj v ramci textu , kde bude jeho nazor v uvodzovkach a bude vypichnuty medzi dvoma odstvavcami v texte i s jeho malou fotkou

Vyjadrenie majiteľa rodinného domu:

Vyjadrenie majstrov montážnikov:

 

These are: Design or Visual Looks; Functionality; Easy Installation and Administering & Google-friendliness. All the WordPress themes that we have here have had a vast team of professional designers sketching, working and executing the ultimate visual look for it.  With such a wide range of choices at hand, we strongly advise you to stick to the WordPress Theme that is based on your business’ or a closely related field. Either way, thanks to all the diversity here you will be able to choose a Theme that can be either of a formal color scheme with some light colors in it or a more vivid one, featuring bold textures and hues!

Design & Functionality are the main features to focus on when you are about to choose the permanent look for your website!

Each business niche may require a unique functionality of its own… With that notion in mind, our team of professional WordPress coders has been working day and night to roll out a definitive collection of built-in WordPress plugins, that come with each of our WordPress themes… Due to the fact that this is a WordPress theme, the process of installing it and using it is truly as easy as it gets! Read our documentation to understand how fast you can go from purchasing a TemplateMonster WordPress theme to actually using it as a live skin for your company’s webpage. Also, the WordPress CMS (Content Management System) allows you to easily change the content (text; multimedia; blocks; pages) of any part of your new theme!

In the modern days of a very tight online business competition, ranking high in such search engines as Google, Bing or Yahoo is critical.  With the help of our heavy customizations, each of our Business WordPress Themes is enhanced with optimized features. Believe us, Google will just love crawling your new website! All in all, feel free to browse our Business WordPress Themes category and you will definitely find a new look for your company’s website!

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *